ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
Kariyer Planlama
 
 

KARİYER PLANLAMA/MEZUN PORTALI HAKKINDA

Üniversitemizden mezun olan tüm öğrencilerimizle iletişime geçebilmek ve üniversitemiz ile mezunlarımız arasında daha etkili bir bağ oluşturmak adına "Mezun Bilgi Sistemi’ni oluşturduk. Bu sayede oluşturduğumuz Kariyer Planlama/Mezunlar Portalı, mezunlarımızın hem bizimle hem de birbirleriyle kolayca iletişim kurmalarını, kendileri ve Üniversitemizle ilgili bilgileri ve gelişmeleri takip etmelerini kolaylaştıracaktır. Böylece mezunlarımızla daha düzenli ve sürdürülebilir bir ilişki kurulacak, onların talepleri öğrenilip çözüm yolları aranacaktır. Aynı zamanda mezunlarımızın hangi oranda istihdam edildiğini takip edebilmek hem de işverenler tarafından gerekli yeterliliğe sahip eleman talep edildiğinde mezunlarımızı önerebilmemiz için, bu sayfaya giriş yaparak bilgilerinizi doldurmanız faydalı olacaktır.

KARİYER PLANLAMA/MEZUN PORTALI’NA GİRİŞİ İÇİN; https://obs.ybu.edu.tr/oibs/kariyer/login.aspx linki üzerinden giriş yapılabilir.

Kullanıcı adı : TC Kimlik numaranız

Şifreniz : TC Kimlik numaranızın ilk 5 rakamı. Sisteme giriş ile ilgili problem yaşıyorsanız oid@ybu.edu.tr 'adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz


 
16 Aralık 2017 Cumartesi

T.C. Kimlik No
Şifre
Dil/Language
Sayıların Toplamı
   
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre